Onze medewerkers
Coördinator
Medewerkers

Christel Despy

christel.despy@bonnevie40.be

Team Renovatie
Projectmanager "Samen Renoveren"(RenoLav-C)_LivingLabs RetroFit

Donatienne Hermesse

donatienne.hermesse@bonnevie40.be

Team Gebruik
Projectcoördinator BHPE
Gebruiksadviseur

Aurelia van Gucht

aurelia.vangucht@bonnevie40.be

Team Wonen
Armoede
ALARM

Medewerkers

Nathalie Asselman

nathalie.asselman@bonnevie40.be

Team Bon{fix} - onderhoudstaken
Verantwoordelijk voor Buurtdienst

Fouzia Boukria

fouzia.boukria@bonnevie40.be

Team Wonen
Ondersteuning van huurders

Marleen Brynaert

Armoede
marleen.brynaert@bonnevie40.be

Joaquim Da Fonseca

joaquim.dafonseca@bonnevie40.be

Team Wonen
Projectverantwoordelijke ‘Huisvestingtafels’

Laetitia Daspremont

laetitia.daspremont@bonnevie40.be

Team Wonen
Ondersteuning van huurders

Virginie De Romanet

virginie.deromanet@bonnevie40.be>virginie.deromanet@bonnevie40.be>virginie.deromanet@bonnevie40.be

Team Gebruik
Spaargroep 'Arc-en-Ciel'

Félicien Dufoor

felicien.dufoor@bonnevie40.be

Team Wijk
Projectfunctionaris Geïntegreerde Plaatselijke Ontwikkeling - GPO

Toader Hang

Buurtdienst Bon{Fix}

François Hens

françois.hens@bonnevie40.be

Team Renovatie
Renovatie adviseur

François Lebecq

françois.lebecq@bonnevie40.be

Team Gebruik
Gebruiksadviseur

Florence Plihon

florence.plihon@bonnevie40.be

Team Renovatie
Renovatieadviseur

Damien Rieutor

damien.rieutor@bonnevie40.be

Projectleider "Check Your Home" in de CRU
Buurtdienst Bon{FIX}


Avni Rrustemi

Buurtdienst Bon{Fix}

Svitlana Svintsytska

svitlana.svintsytska@bonnevie40.be
Administratief medewerker

Cedric Vaessen

cedric.vaessen@bonnevie40.be

Team Administratie

Sofie Van den Velde

sofie.vandenvelde@bonnevie40.be

Team Renovatie
Renovatieadviseur
Verantwoordelijk voor het "ceci n'est pas une Réno" project in de CQdMagritte- Jette

Lana Van Eynde

lana.vaneynde@bonnevie40.be

Team Wijk
Projectmedewerker gezondheid/huisvesting

Medewerkers

Verantwoordelijk voor het "welzijn en de netheid" van het gemeenschapscentrum

Csaba Bosjte

Team Bon{fix} - onderhoudstaken

Faai'sa Cumar

Onthaal

Medewerkers

Jos de Boeck

jos.deboeck@bonnevie40.be
Buurtdienst Bon{Fix}

vzw Buurthuis Bonnevie - Maison de Quartier Bonnevie asbl
Bonneviestraat 40 - 1080 Molenbeek - T: 02 410 76 31 - F: 02 411 80 33